LOKASYON

Adres

Kuloglu Mahallesi Turnacıbasi Caddesi No:1
Istiklal Caddesi / Beyoglu
İstanbul - Türkiye

Telefon

T: +90 444 33 34
E: delara@hotelthepublic.com

Nasıl Ulaşılır?

İstanbul Havalimanı

İstanbul”un Avrupa yakasında bulunan İstanbul Havalimanından yaklaşık 40-50 dakika (40 km) uzaklıktadır.

Taksi ile havaalanından otele ulaşım süresi 40 dakika olup 24 saat hizmet veren bu taksiler ile otele rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Havataş servis otobüsleri otele 15 dakika yürüme mesafesinde olup sabah 04.00 gece 01.00 arası her saat başı İstanbul Havalimanı kalkışlı hizmet vermektedir.

Özel araç ile İstanbul Havalimanından Taksim"e E5 karayolundan trafik levhalarını takip ederek özel araçla ulaşılabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul”un 2. uluslararası havalimanı olup Anadolu yakasında bulunmaktadır. Pendik/Kurtköy deki Sabiha Gökçen Havalimanından yaklaşık 60 dakika ( 40,7 km ) mesafededir. Havaalanı taksileri ile otele ulaşım süresi 60 dakika olup yaklaşık 240 TL dir.

Özel araç ile yapılan transfer hizmeti için ise önceden rezervasyon gerektirmektedir.

Havataş servis otobüsleri otele 15 dakika yürüme mesafesinde olup sabah 03.30 gece 01.00 arası her saat başı hizmet vermektedir. (Valiziniz taşınabilir boyutlarda ise kullanmanızı tavsiye ederiz.)

TEM otoyoluna olan bağlantısıyla ulaşım açısından da son derece rahat bir trafiğe sahiptir. Sabiha Gökçen Havalimanından otele, trafik levhaları takip edilerek özel araçla da ulaşılabilir.