LOKASYON

Adres

Kuloğlu Mahallesi Turnacıbaşı Caddesi No:1 İstiklal Caddesi / Beyoğlu
İstanbul - Türkiye

Telefon

T: +90 444 33 34
F: +90 212 252 03 03
E: info@hotelthepublic.com
    reservation@hotelthepublic.com

Nasıl Ulaşılır?

Atatürk Havalimanı

Otelimiz İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanı'ndan yaklaşık 30-45 dakika ( 20 km ) uzaklıktadır. 24 saat çalışan havalimanı taksileri ile yolculuk yaklaşık 60 liradır.

Özel araç ile yapılan transfer hizmeti ise tek yön 115 liradır ve önceden rezervasyon gerektirmektedir.

Havataş servis otobüsleri ise otele 15 dakika yürüme mesafesinde olup sabah 04.00 gece 01.00 arası her saat başı 11 TL ücretle hizmet vermektedir. (Valiziniz taşınabilir boyutlarda ise kullanmanızı tavsiye ederiz.)

Metro Havalimanı'ndan Aksaray'a, tramvay değişikliğini takiben Kabataş üzerinden füniküler sistemle Taksim Meydanı'na kadar uzanıyor. Otele yalnız 5 dakika uzaklıkta.

Ayrıca İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Taksim'e E5 karayolundan trafik levhaları takip edilerek özel araçla da ulaşılabilir.

Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul'un 2. uluslararası havalimanı olup Anadolu yakasında bulunmaktadır. Pendik/Kurtköy'deki Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yaklaşık 60 dakika ( 40,7 km ) mesafededir. Havaalanı taksileri ile otele ulaşım süresi 60 dakika olup yaklaşık 120 TL'dir.

Özel araç ile yapılan transfer hizmeti ise tek yön 235 liradır ve önceden rezervasyon gerektirmektedir.

Havataş servis otobüsleri otele 15 dakika yürüme mesafesinde olup sabah 03.30 gece 01.00 arası her saat başı 14 TL ücretle hizmet vermektedir. (Valiziniz taşınabilir boyutlarda ise kullanmanızı tavsiye ederiz.)

TEM otoyoluna olan bağlantısıyla ulaşım açısından da son derece rahat bir trafiğe sahiptir.Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan otele, Taksim trafik levhaları takip edilerek özel araçla da ulaşılabilir.

Metro

Otelimize en yakın metro durakları ‘’ Taksim ‘’ ve ‘’Şişhane ‘’ metrolarıdır.
Taksim ve Şişhane metro durakları otele yürüme mesafesinde (560 metre uzaklıkta) bulunmaktadır.