ART IN THE PUBLIC

The PUBLIC Hotel, siz değerli misafirlerimizi sanatla buluşturmaya davet ediyor!

İstanbullu sanatçıların tabloları; güncel sanatın en güzel örnekleri, odalarımızdan restorana kadar otelimizin her yerinde. Bu daveti kaçırmayın.

 • img-art-3

  Kader Genç

  1987 yılında Bursa'da doğdu. 2010 yılında M.S.G.S.Ü Resim Bölümü Prof. Neş'e Erdok, Prof. Nedret Sekban, Yrd. Doç. Ahmet Umur Deniz atölyesinden mezun oldu. Kişisel sergilerinin yanı sıra bir çok grup sergilerine ve karma sergilere katıldı. Kader Genç, çalışmalarına İstanbul'da devam etmektedir.

 • img-art-2

  Hakan Poyraz

  Ulm / Almanya

  1986 Almanya doğumlu Hakan Poyraz 2011'den beri University of Applied Sciences Augsburg'ta Grafik Tasarımı okumaktadır. Sanatçı, 2005'ten 2007'ye kadar Kunstschule-Atelier Beva da (Sanat okulu-Atölyesi Beva) birçok teknik ve sanat alanları üstüne eğitim gördü ve 2011'e kadar Almanya’nın tanınmış gazetelerinden "Südwest Presse" te Media Tasarım Meslek eğitimi aldı. Hakan Poyraz 2000 yılından beri ilgilendiği grafiti ve diğer sokak sanatlarının yanı sıra aldığı eğitimle de farklı bir tarza sahiptir.

  İşlerinde grafik tasarım, fotoğraf, stencilart ve drippingin akımlarının etkileri izlenirken, sıklıkla tuval yerine plexiglas üzeri sprey boya kullanarak kuvvetli ve güçlü renkleri daha yoğun ortaya çıkartır. Sanatçının, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde bir yılık Erasmus programıyla geçirdiği süre içerisinde ürettiği eserleri "2ND INTIMA" ismiyle sergilenmiştir

 • img-art-1

  Aynur Hocaoğlu

  1983 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Arkeoloji Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite bünyesinde çeşitli prehistorik kazılarda ve İstanbul Arkeoloji Müzelerine bağlı kurtarma kazılarında yer aldı. Ayrıca, 6 yıl kadar süre ile Zeugma Antik Kenti Kazı ve Araştırma çalışmalarında bulundu.

  Arkeoloji ve resim çalışmalarını bir arada sürdürdü. Herhangi bir resim eğitimi almamakla birlikte, resme 18 yaşında başladı ve ilk çalışmalarını Hüseyin Cahit Özek koleksiyonu ile birlikte yaptı. 50’den fazla eseri yurt dışında çeşitli ülkelerde satıldı.

  Aynur Hocaoğlu, 2012 yılından beri İstanbul’da yaşamakta ve çalışmalarını burada sürdürmektedir. Ressam, uzun süredir bağımsız olarak çalışmaktadır ve çeşitli koleksiyonlar, kurumlar ve kişiler için resim yapmaktadır.

PDF İNDİR