THE PUBLIC HOTEL

_MRR0674

Modern iş hayatının dinamizmi ve sanatın doyasıya yaşandığı, tarih dolu bambaşka bir şehirdir İstanbul.

İş ve turistik amaçlı seyahat eden, İstanbul’u keşfetmeye gelen ve sanatı, eğlenmeyi, gece hayatını seven, kültürel araştırmalara ve tarihe tutkulu gezginler için yüksek teknoloji ve tarihi dokusu korunarak tasarlanan 52 adet yüksek tavanlı odası ile The Public Hotel’de hayatınızın unutulmaz anlarını yaşayacaksınız.

The Public Hotel yenilikçi mutfak kültürü ile sağlıklı beslenen, diyet yapan veya yapma zorunluluğu olan, farklı lezzetleri denemeyi seven misafirlerimiz için kendine özgü sunum ve servis anlayışı ile modern Avrupa ve dünya mutfağından farklı damak tatlarını cesurca bir arada sunuyor.

Eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile sizlere hizmet verip mükemmeli sunarak, siz değerli misafirlerimizi ilgi ve servisimiz ile şımartmak için bir araya geldik.

The Public Hotel, İstanbul’un canlı kültürel zenginlikleri, gece hayatı ve eğlence seçenekleri ile kalabalık ve dinamik caddesi olan İstiklal Caddesi’nin tam merkezinde bulunuyor.

Çevresinde farklı damak zevklerine hitap eden lezzetleri sunan restoranları, tarihi semtleri, alışveriş alternatifleri ve yürüyüş yapmak için ideal ortamı ile şehri keşfe çıkmak, The Public Hotel ile daha keyifli bir hal alıyor.

Günün her saatinde; yorgunluk atmak ve şehrin gürültüsününden bir an olsun uzaklaşmak isteyen misafirlerimiz için özel tasarlanmış olan iç bahçemizde, muhteşem otel kokusunun hazzı ile canlı bitkilerin arasında büyüleyici gökyüzü ve güneşin parlak ışıkları eşliğinde dinlenebilir, kitabınızı okuyabilir ya da tarihi dokusu ile modern tasarımlı odanızın tadını çıkarabilirsiniz.

The Public Hotel bütün dünyanın doğayı koruma altına almak için kullandığı 3R (RECYCLE geri dönüşüm, REUSE tekrar kullanım, REDUSE azaltım) prensibini benimseyen anlayışla; enerji, su ve kağıt tüketiminde tasarruf ediyor.

Bu bağlamda; %100 naturel kozmetik ürünler, geri dönüşümde kullanılabilen ambalajlardan yapılan buklet malzemeleri, basılı malzeme, su tasarrufu sağlayan son teknoloji özel dizayn su bataryaları, elektrik enerjisi tasarrufu sağlayan LED ve sarkıt ışık kombinasyonları, ısı yalıtımlı ve en yüksek oranda yangın güvenliğinin sağlandığı masif parke, pencere, perde, karo mozaik kat koridorları ve kapılar kullanılıyor.

Unutmadan…

Otel içerisinde kullanılan bütün özel dizayn ürünleri, kozmetik malzemelerini, kokuları ve otel logolu diğer ürünleri Lobby Shop’tan satın alabilir, yakınlarınıza vereceğiniz sürpriz hediyeler ile anılarınızı onlarla da paylaşabilirsiniz.